Gates of Olympus

Vlado
2024-03-18
Rate Game
(0 Votes)
Gates of Olympus Powered by Slots Launch

Having issues with Gates of Olympus ?

Igrajte Gates of Olympus online

Rizk

NOVA KOCKARNICA
4.7/5
  • Bogata slot ponuda
  • Odlična live kazino sekcija
  • Odličan Rizk bonus dobrodošlice
  • Profesionalna korisnička podrška
  • Učestvovanje u odgovornom klađenju
  • Manjak metoda plaćanja
  • Isplata dobitka može trajati nekoliko dana
Bonus Dobrodošlice do 10,000 RSD + 100 BS
Igraj sada

Mozzartbet

POZNATA KOCKARNICA
4.3/5
  • Odlični bonusi
  • Odlična selekcija igara
  • Profesionalna korisnička podrška
  • Najviši stepen bezbednosti
  • Najbolji razvijači softvera
  • Nezgodna navigacija na sajtu
  • Sajt je više adaptiran za sportsko klađenje
  • Neke informacije na sajtu nisu unapređene
Zavrti i Osvoji do 1,000% Bonusa
Igraj sada

Primobet

VELIKI BONUSI
4.1/5
  • Raznovrsnost Bonus Ponuda
  • Širok spektar kazino igara
  • Visok kvalitet igara
  • Bogata live kazino sekcija
  • Brze i jeftine transakcije
  • Manjak opcija za depozit
  • Manjak brzih igara
Bonus Dobrodošlice Paket do 50,000 RSD + 200 BS
Igraj sada

Maxbet

NAJBOLJE IGRE
3.4/5
  • Velikodušan Maxbet bonus dobrodošlice
  • Širok spektar kazino igara
  • Kvalitet igara i igara uživo
  • Odlične metode uplate
  • Sporiji odgovor korisničke podrške u nekim momentima
  • Teški i nezgodni uslovi korišćenja za bonus dobrodošlice
  • Maxbet je preveo sajt na pet jezika, ali nijedan prevod nije previše kvalitetan
Bonus Dobrodošlice do 5,000 RSD Freebet
Igraj sada

Recenzija Slota Gates of Olympus

Upoznajte se sa grčkim mitološkim bogovima dok vrtite kolute na slotu Gates of Olympus online. Slot mašina Gates of Olympus je još uvek relativno nova na sceni, s obzirom da je lansirana 2021. godine. Međutim, čvrsto se uspostavila kao bogovska među željnim tražiocima slotova. Igra dolazi sa šest koluta, visokom volatilnošću i zdravim povratkom igraču (RTP) od 96,50%.

Doživite moć drevnih bogova u slotu sa grčkom temom Gates of Olympus online. Ovaj dodatak katalogu Pragmatic Play dolazi sa 6 koluta i 5 redova. Sam Olimp stoji sa desne strane mreže, posmatrajući kako vrtite u avanturističkoj melodiji koju igra pruža.

Rasipni simbol (scatter) je simbol koji plaća najviše, i jedini je koji plaća kada se pojavi 4, 5, ili 6 puta. Za njim slede kruna, tajmer, prsten i čaša. Simboli niže vrednosti na slot mašini Gates of Olympus uključuju set dragulja koji plaćaju od crvene do ljubičaste, žute, zelene i plave.

Pregled Gates of Olympus

Koluti6
Linije za isplatu20
RTP %96.5%
Min ulog0.20
Maks ulog100
Maks isplata5,000x
KarakteristikeFree Spins, Multipliers, Ante Bet
ProizvođačPragmatic Play

Tabela isplata

Avantura na slotu Gates of Olympus online počinje kada postavite svoj prvi ulog između 1 i 10. Takođe će biti potrebno da se odlučite za vrednost novčića između 0,01 i 0,50, što će vam dati ukupan ulog u spektru od 0,20 do 100,00. Jednostavno sakupite iste simbole da biste pobedili jer plaćaju bilo gde na mreži.

Pogledajte tabelu ispod da vidite nagrade za svaki od simbola slota. Imajte na umu da su ove bazirane na maksimalnom ulogu, pa će biti potrebno da proverite tabelu isplata igre za brojeve koji odgovaraju nižim ulozima.

Simboli4 Simbola5 Simbola6 Simbola8 – 9 Simbola10 – 11 Simbola12 – 30 Simbola
Olympus Scatter30050010,000
Crown1,0002,5005,000
Timer2501,0002,500
Ring2005001,500
Chalise1502001,200
Red Jewel1001501,000
Purple Jewel80120800
Yellow Jewel50100500
Green Jewel90400
Blue Jewel2575200

Gates of Olympus imaju visoku volatilnost sa RTP-om od 96,50%. Ako ste se pitali, volatilnost slot mašine predstavlja koliko često slot aktivira pobedu igrača i veličinu. Dakle, sa slotom kao što je ovaj, vaše šanse za pobedu su manje učestale. Ali kada uspete, slot isplaćuje veće iznose. To znači da treba biti oprezan da bi vaši ulozi trajali!!

Slot mašinu Gates of Olympus i druge igre visoke volatilnosti ćete naći na najboljim slot sajtovima.

Karakteristike

Karakteristika Tumble verovatno je ona koju ćete najčešće videti na slotu Gates of Olympus online. To je zato što je to kada svi dobitni simboli nestanu i naprave mesto za nove koji padaju. Tumble nastavlja dok nema više dobitnih spinova.

Dalje, imate svoje simbole multiplikatora, koji mogu nasumično da se pojave na bilo kom spinu u osnovnoj igri i tokom rundi besplatnih spinova. Dolaze u obliku okruglih dragulja u različitim bojama (zelena, plava, roze, i crvena). Bićete nagrađeni multiplikatorom između 2x i 500x svaki put kada jedan od ovih padne.

Poslednja karakteristika slota Gates of Olympus su runde besplatnih spinova. Pokrećete besplatne spinove kada sletite četiri ili više rasipnih simbola bilo gde na ekranu. Počinjete sa 15 igara i dobijate 5 dodatnih svaki put kada sakupite tri ili više dodatnih rasipnih simbola. Svaki multiplikator koji padne biće sakupljen i sabran za masivnu konačnu nagradu na kraju runde besplatnih spinova. Sakupite rasipne simbole da biste došli do runde besplatnih spinova za još veće konačne multiplikatore.

Takođe ćete imati priliku da koristite opciju Ante Ulog koja je opcija da povećate multiplikator uloga za 25%. To znači da, umesto osnovnog opsega od 0,20 do 100,00, igrate Gates of Olympus unutar opsega od 0,25 do 125,00.

Osećate se samouvereno? Ako mislite da ste spremni da pokušate svoju sreću koristeći pravi novac, možete igrati slot Gates of Olympus online na jednom od naših preporučenih najboljih online kazina.

gates of olympus

Rezime

Pragmatic Play je odlično obavio posao dizajnirajući slot Gates of Olympus online. Kao što je spomenuto, igra dolazi sa visokom volatilnošću, RTP-om od 96,50% i simbolima koji plaćaju u bilo kojoj poziciji. Uživajte u svojoj porciji valjanja kolutova, multiplikatora i rundi besplatnih spinova za više šansi za pobedu.

Igrajte slot Gates of Olympus online besplatno ovde na Sapi Kazina. Zatim pokušajte svoju sreću sa pravim novcem na jednom od naših navedenih najboljih online kazina na ovoj stranici.

Brzi podsetnik zašto bi trebalo da igrate slot Gates of Olympus online:

  • Povećajte svoju isplatu za 25% – aktivirajte funkciju Ante Ulog
  • Doživite visoku volatilnost što znači veće isplate
  • Dosegnite potencijalnu maksimalnu isplatu od 5.000x
  • Redovne šanse za dobijanje besplatnih spinova i bonusa

Često postavljana pitanja o slotu Gates of Olympus

Kako mogu igrati slot mašinu Gates of Olympus besplatno?

Sve što treba da uradite je da nam se pridružite na Sapi Kazina da biste igrali slot Gates of Olympus besplatno. Osetite igru i sve posebne funkcije koje ima bez ulaganja pravog novca.

Mogu li vrteti slot Gates of Olympus online za pravi novac?

Da, igrajte slot Gates of Olympus online za pravi novac u mnogim najboljim online kazinima. Pročitajte recenzije naših preporučenih top kazina i uhvatite sebi dobrodošlicu.

Gde je najbolji kazino za igranje slot mašine Gates of Olympus?

Slot Gates of Olympus možete igrati u mnogim najboljim online kazinima. Pronađite onaj koji nudi slotove od Pragmatic Play i počnite vrteti kolute ove igre sa temom drevne Grčke danas.

Koje funkcije ima slot Gates of Olympus?

Slot Gates of Olympus online ima mnoge vrhunske funkcije slotova kao što su tumbling, koji se aktivira sa svakom pobedom. Takođe ćete imati priliku da se vrtite sa multiplikatorima, besplatnim spinovima i mnogo više.

Mogu li igrati slot Gates of Olympus online na svom mobilnom telefonu?

Da, slot Gates of Olympus dostupan je na svim uređajima. Prijavite se u odličan mobilni kazino da biste uživali u svim uzbudljivim funkcijama i imali šansu da osvojite do 5.000 puta vaš ulog.

Više slot igara

You have viewed 2 of 2 games!

Author Vlado